Karaca, 2003 yılında, mekanik tasarımlar ve dizayn yapmak amaçlı kurulmuş, 2005 yılında Alüminyum Sigma Profiller, Doğrusal Hareketli Sistemler ve Konveyör Sistemleri satışına başlamış, 2010 yılında Limited Şirket olmuştur. Günümüzde ise ürün taşıma konusunda 1.000’i aşan müşteri portföyüne, yenilikçi çözümler sunmakta ve hizmet vermektedir.

Hizmet verdiği ürün yelpazesinde yedek parça temini, standart ürünler, özel çözümler ve anahtar teslim projeler alanlarında faaliyet göstermekte olan Karaca Mekatronik’in tüm bu alanlarda 2.000’den fazla aktif müşterisi, 8 yıldan uzun süredir çalıştığı kurumsal firmalar ve 10 yıldan fazladır işlevini yerine getiren ürünleri bulunmaktadır.

Çalışanlarının %75’i mühendis ve teknikerlerden oluşan Karaca Mekatronik, taşıma çözümlerindeki etkinliğini bir adım ileriye taşımış ve avenof markası ile AGV sistemlerini sizlere sunmuştur. 20’den fazla sektörde firma içi lojistik projeleri yürüten firmamız, bu alandaki yetkinliğiyle yeni teknolojilerin keyfini sizinle birlikte yaşamak için çalışmaktadır.